Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

15 Ocak 2015 Perşembe

İpad ve iphone grafik tablet olarak kullanılabilir mi?

Sorunun cevabı "Evet". Kullanılabilir ve bunun bir kaç yolu var. Her ne kadar grafik tabletin hassasiyeti ile aynı standartta olmasa da çok işe yarar bir özellik olduğunu görmek gerek. Ve bence Milli Eğitim Bakanlığı "Fatih projesi"'nde bu özelliği gözden kaçırıyor. Çünkü bu özellik ile artık deftere de gerek kalmayabilir. Şimdilik konuyu kısa tutuyorum ama ilerde uzun uzun yazacağım. Şimdi videolarda bu işin nasıl yapıldığını görelim.


www.ANKARAKAFASİ.com ve www.HACİHOCA.com birer sosyal sorumluluk projesidir.Ankara Kafası makul ücretlerle özel ders,eğitim koçluğu ve danışmanlık yapar.Hacı Hoca ise ücretsiz video ders ve materyal üretir. Amacım uzun vadede bu iki platformu daha geniş kitlelere ulaşması ve tamamen ücretsiz bir hale gelebilecek noktaya gelmesidir. Bu yüzden bu projeyi destekleyebilir ve sevdiklerinize tanıtabilirsiniz. türkiye özel ders,ankara özel ders,eğitim koçluğu,eğitim danışmanlığı,birebir ders,online özel ders,kişiye özel materyallerle özel ders,kpss tercih danışmanlığı,ales eğitim danışmanlığı,teog ygs kpss dgs ales özel ders

Hiç yorum yok:

YAZ YORUMU AL CEVABI

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.