Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

Ünal Hoca Özel Ders Dokümanları


İnternetten araştırın , tanıdıklarınıza sorun : " hangi özel ders öğretmeni özel ders için kitap yazmıştır"  diye ufak bir araştırma yapın. Emin olun böyle bir hoca yok!
AMA BEN YAZDIM.BU SEVİNCİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İÇİNDE SABIRSIZLANIYORUM.
 Şu an sadece birebir özel derslerimde konu takibi ve öğrencilerin eksikleri için kullandığım yukarıda gördüğünüz  kitap :  sınavların ve konuların özüne inmeyi başarmış, gereksiz ve kopyala yapıştır sorulardan oluşmayan, anlaşılır, tasarımsal olarak farklı, dersi sıkıcı hale getirmeyen bir mizahi yanı olan "MATEMATİK BİTTİN OĞLUM SEN!"  yakın bir tarihte sadece birebir özel ders alan öğrencilerimin değil bütün öğrencilerin hizmetinde olacak 
ve www.ankarakafasi.com da satışa sunulacak.
KONU ANLATIMINI SORULAR ÜZERİNDEN YAPAN (içindeki tüm soruların çözümü,soruyu görme ve anlama stratejileri, ÖSYM nasıl sorar gibi stratejik kısımları bulunan) BU KİTAP GENEL MATEMATİK KONULARININ HEPSİNİ İÇERİYOR VE 5 KİTAPTAN OLUŞUYOR.
EMİNİM BU KİTAP ÇOK İŞİNİZE YARAYACAK.

DAHA ANLATACAK VE SÖYLEYECEK ÇOK ŞEY OLMASINA KARŞIN ÖZETLE:
Hiç yorum yok:

YAZ YORUMU AL CEVABI

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.