Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

13 Ocak 2015 Salı

BATI'YI ANLAMAK İÇİN FAST FOOD:Batı'ya Yön Veren Metinler

Batı'ya Yön Veren Metinler http://www.dusuncetarihi.com/ da ikamet eden bir proje. PEKİ NEDİR BU PROJE DİYENLERE kısaca açıklayayım. Batı hakkında sağdan soldan duyma bilgilerin varsa,kulaktan dolma bilgilerle bir yere kadar diyorsan bu antolojik eseri bence hiç kaçırma. Yeterli mi değil mi çok önemli değil. Ama yeni başlayanlar için muhteşem bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz. Alev Alatlı'nın öncülüğünde yapılmış bu eser (zaten kendisi aynı zamanda Kapadokya meslek yüksekokulunun kurucusu) batıyı fast food olarak çabucak anlamak isteyenlere elzem bir çalışma. Batı hayranlarına ve düşmanlarına duyurulur!


www.ANKARAKAFASİ.com ve www.HACİHOCA.com birer sosyal sorumluluk projesidir.Ankara
 Kafası makul ücretlerle özel ders,eğitim koçluğu ve danışmanlık yapar.Hacı Hoca ise ücretsiz video ders ve materyal üretir. Amacım uzun vadede bu iki platformu daha geniş kitlelere ulaşması ve tamamen ücretsiz bir hale gelebilecek noktaya gelmesidir. Bu yüzden bu projeyi destekleyebilir ve sevdiklerinize tanıtabilirsiniz. türkiye özel ders,ankara özel ders,eğitim koçluğu,eğitim danışmanlığı,birebir ders,online özel ders,kişiye özel materyallerle özel ders,kpss tercih danışmanlığı,ales eğitim danışmanlığı,teog ygs kpss dgs ales özel ders

Hiç yorum yok:

YAZ YORUMU AL CEVABI

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.