Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

E-KİTAP VE SINAV STRATEJİLERİ"ALES'e Nasıl Çalışmalı" adlı interaktif e-kitap internet tarayıcınızda görünmüyor ise macromedia flash player ve shockwave flash programlarını bilgisayarınıza yüklemeniz ve internet tarayıcınızda bu programları aktif etmeniz gerekmektedir.İsteyenler yukarıda e-kitap resmine tıklayıp ücretsiz olarak ALES'e Nasıl Çalışmalı adlı e-kitabı bilgisayarına indirebilir.İyi okumalar.Söylediğim ve yazdığım bir çok şeyin uçtuğunu gördüğüm için bunları kalıcı hale getirmek adına böyle bir kolaj hazırlama kararı aldım. Daha iyi bir düzenleme ve tasarımla size sunmak istememe rağmen sabırsızlığım bunları hemen paylaşmam gerektiğini bana söyledi. Uzun vadede daha güzel bir mizanpaj ile karşınızda olacak bu zincirleme yazılar bütünü "TÜRKİYE'DE EĞİTİM KAFASI" adı altında bir çok şeye değinmeyi planlıyor. Bu yüzden belli zaman aralıklarında buraya bölüm bölüm yazılar ekleyeceğim. Eğitimle doğrudan ya da dolaylı şekillerde yolu kesişen herkesin faydalanması dileğiyle.

BÖLÜM 1 : KATİL UŞAK MI?

4 yorum:

 1. Hocam, çok güzel, beğendim yazılarınızı. Ben de bir eğitimciyim. Mesleğe düz değil, boyutlu bakıyorsunuz. Takip etmeye çalışacağım. Bu arada nereden mezunsunuz acaba sakıncası yoksa merak ettim

  YanıtlayınSil
 2. Sistem böyle devam edecek olursa muhtemelen katil ben olacağım. Beyin kıvrımlarınıza sevgiler, teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 3. deneme önerebilir misiniz. reklama girmezse eğer contact vereyım

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Furkan,

   Eğer ALES ya da KPSS denemesi için yayın soruyorsan Ales ve Kpss denemelerini kendim hazırlıyorum.Deneme önerebilir misiniz derken mesajı özelleştirirsen daha iyi olur ? ( Hangi düzey hangi sınav )

   Sil

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.