Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

15 Nisan 2015 Çarşamba

KAFAMDA DELİ SORULAR:KPSS LİSANS TARİH KİTABI pdf formatında

KPSS tarih 2014 soruları için insanların birbirine ballandıra ballandıra nasıl kötü yaptıklarını anlatmaları bir yana Tarih konusunda kaynak eksiği olanlar için faydalı olacağını düşündüğüm bu kaynağı sizinle paylaşıyorum. Aşağıda bulunan resme tıklayarak kitabı indirebilirsiniz. İstediğiniz kitap ve paylaşımları burada yorumlarda paylaşabilir,farklı kaynak beklentilerinizi dile getirebilirsiniz. Kitabı çalışanlar,bitirenler ya da farklı kaynaklardan öneride bulunmak isteyenler klavye başına.

Kpss Tarih Kitabı pdf


www.ANKARAKAFASİ.com ve www.HACİHOCA.com birer sosyal sorumluluk projesidir.Ankara Kafası makul ücretlerle özel ders,eğitim koçluğu ve danışmanlık yapar.Hacı Hoca ise ücretsiz video ders ve materyal üretir. Amacım uzun vadede bu iki platformu daha geniş kitlelere ulaşması ve tamamen ücretsiz bir hale gelebilecek noktaya gelmesidir. Bu yüzden bu projeyi destekleyebilir ve sevdiklerinize tanıtabilirsiniz. türkiye özel ders,ankara özel ders,eğitim koçluğu,eğitim danışmanlığı,birebir ders,online özel ders,kişiye özel materyallerle özel ders,kpss tercih danışmanlığı,ales eğitim danışmanlığı,teog ygs kpss dgs ales özel ders

2 yorum:

 1. hocam yenileyebilirmisiniz Eyvah, bir terslik var...

  Belge açılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Furkan, Başka bir tarayıcıda deneyebilirsin çünkü bende açılıyor. Eğer yine açamazsan alternatif bir link ekleyebilirim.

   Sil

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.