Subcribe to our RSS feeds Join Us on Facebook Follow us on Twitter Add to Circles

25 Ağustos 2015 Salı

ANKARA KAFASI OKUL ÖNCESİ EĞİTİMLERİ VE AKTİVİTELERİ : MUTLU BEBEK KES YAPIŞTIR AKTİVİTESİ


Okul öncesi çocukların küçük kas gelişimi için gayet faydalı bir okul öncesi aktivitesi olan "MUTLU BEBEK KES YAPIŞTIR" aktivitesini uygulamak için çıktı almanız yeterli.

AŞAMA-1: Pdf dosyasını bilgisayarınıza indirin ve çıktısını alın

AŞAMA-2: Şekil kalıplarını makas ile düzgünce kesilirAŞAMA-3: Şekil kalıpları bir yapıştırıcı ile mutlu bebek çıktısı üzerine çocuk tarafından yerleştirilip yapıştırılır.                   AŞAMA-4: Şekil kalıpları doğru yerleştirilmiş ise son adıma geldik demektir.


                    AŞAMA-5: Şekil kalıpları farklı renklere mutlu bebek farklı bir renge boyanır. 
www.ANKARAKAFASİ.com ve www.HACİHOCA.com birer sosyal sorumluluk projesidir.Ankara Kafası makul ücretlerle özel ders,eğitim koçluğu ve danışmanlık yapar.Hacı Hoca ise ücretsiz video ders ve materyal üretir. Amacım uzun vadede bu iki platformu daha geniş kitlelere ulaşması ve tamamen ücretsiz bir hale gelebilecek noktaya gelmesidir. Bu yüzden bu projeyi destekleyebilir ve sevdiklerinize tanıtabilirsiniz. türkiye özel ders,ankara özel ders,eğitim koçluğu,eğitim danışmanlığı,birebir ders,online özel ders,kişiye özel materyallerle özel ders,kpss tercih danışmanlığı,ales eğitim danışmanlığı,teog ygs kpss dgs ales özel ders

Hiç yorum yok:

YAZ YORUMU AL CEVABI

Yazılarımın ve Çalışmalarımın ancak SİZİN YORUMLARINIZLA daha iyi hale gelebileceğini unutmayın! Yorumlarınızı anlaşılır bir dille,herkese faydalı olabilecek içerikle,klişe ve tekrar ifadelerden arındırılmış bir biçimde yazdığınız için TEŞEKKÜR EDERİM.